http://www.senkardeslerkagit.com.tr http://www.senkardeslerkagit.com.tr http://www.senkardeslerkagit.com.tr http://www.senkardeslerkagit.com.tr http://www.senkardeslerkagit.com.tr http://www.senkardeslerkagit.com.tr

Anasayfa > Kurumsal > Şenkardeşler Kağıt Hakkında

Şenkardeşler Kağıt Hakkında

Firmamız Konya'da Mevlüt Kılcan tarafından matbaa ve basım sektöründe hizmet vermek üzere 1974 yılında kurulmuştur. 1998 yılına kadar devam eden basım hizmetimiz daha sonra değişen gelişmeler ve şartlar sonucu 1998 yılında sektöre ŞENKARDEŞLER KAĞITCILIK SAN. TİC.LTD.ŞTİ. olarak devam ettik.

2010 yılında ŞENKA MATBAA MALZEMELERİ VE KAĞIT ÜRÜNLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ'ni kurarak kâğıt ihtiyaçlarından sonra kalıp, mürekkep ve matbaacının A'dan Z'ye bütün ihtiyaçlarını uygun fiyat, kaliteli ürün ve süratli servisimizle cevap veriyoruz.

Şirketlerimizin ana konusu; basım sektörüne ihtiyacı olan malzemelerin tedarikidir. Bu malzemeleri iç ve dış pazardan temin etmekteyiz. Firmamızın ana hedefi "Müşteri Memnuniyeti" dir. Bundan dolayı en son teknolojiyi takip eden, yeniliklere açık olan, sektör ihtiyaçlarını yakından takip eden bir firma olarak devam etmekteyiz. Hizmet verdiği müşterilerinin ihtiyaçlarını göz önüne alarak uygun fiyat ve kaliteyi bir arada sağlayarak hizmet vermeyi ilke edinmiştir.